1 marca 2019 – informacja dla mediów

Przedstawicieli lokalnych mediów pragnących uzyskać akredytację na uroczystość zakończenia przebudowy i rozbudowy Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce 1 marca 2019 prosimy o czytelne wypełnienie i podpisanie formularza.

Wypełniony i podpisany formularz (w linku poniżej) należy przesłać na adres mailowy: [email protected] do 28.02.2019 do godziny 15:00.

Informacje o przyznaniu akredytacji prześlemy mailowo na adres podany w formularzu. Informujemy, że liczba akredytacji jest ograniczona.

Akredytowanych dziennikarzy prosimy o przybycie do Muzeum między godz. 10:00 a 10:20. Wejście na teren obiektu będzie możliwe od strony tylnego parkingu (dojście ulicą Pionierów). Parking dla samochodów osobowych znajduje się przy Hali Sportowej im. Arkadiusza Gołasia (ul. Traugutta 1).

Informujemy, że poruszanie się po obiekcie będzie możliwe jedynie w miejscach przewidzianych przez organizatorów i służby porządkowe. Dziennikarze posiadający akredytację są zobowiązani do przestrzegania zaleceń przedstawicieli organizatora wydarzenia oraz służb porządkowych.

ZGŁOSZENIE AKREDYTACJI PRASOWEJ