Mocne brzmienia Luxtorpedy w Muzeum Żołnierzy Wyklętych

Z okazji otwarcia Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce, w sobotę 5 marca, odbył się koncert zespołu Luxtorpeda.

Koncert rozpoczął się od przywitania zgromadzonych przez Ks. kan. dr Andrzeja Mikuckiego dyrektora Caritas Diecezji Łomżyńskiej, który zachęcił wraz z dyrektorem Januszem Kotowskim do wsparcia ludności ukraińskiej darami do puszek.

Zaprosiliśmy fanów Luxtorpedy i rockowej muzyki na dziedziniec naszego Muzeum. Tutaj grupa dała świetne muzyczne show. Jak zwykle podczas występów zespołu było klimatycznie, energetycznie i z przesłaniem.

Frontman zespołu Robert Friedrich i  Przemysław „Hans” Frencel, wykonali największe hity m.in „Hymn”, „Autystyczny”, „W ciemności”, „Cel”, przy których zgromadzona publiczność świetnie się bawiła.

Koncert został połączony z akcją na rzecz Ukrainy. Prowadzona była zbiórka dla naszych wschodnich sąsiadów, których dotknął koszmar wojny – pieniądze wrzucano do puszek Caritasu Diecezji Łomżyńskiej. Dziękujemy za wsparcie!

Zapraszamy na kolejne wydarzenia w naszym Muzeum.