Zawody strzeleckie w MŻW. Czekamy na wasze zgłoszenia

Już w sobotę 17 września na strzelnicy cyfrowej Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce odbędą się I Zawody Strzeleckie o Puchar Dyrektora Muzeum Żołnierzy Wyklętych.

Zapraszamy wszystkich chętnych powyżej 15. roku życia. Przewidziane są cztery kategorie:

• kobiety 15-18 lat,
  • kobiety powyżej 18 lat,
  • mężczyźni 15-18 lat,
  • mężczyźni powyżej 18 lat.

Rywalizacja rozpocznie się w sobotę 17 września o godz. 10.00 a zakończy o godz. 13.00.

Zapisy prowadzone są w kasie Muzeum (wtorek-sobota 10-18, niedziela 10-16). Zgłosić swój udział można też dzwoniąc pod numer 510 139 061.

Uwaga! Obowiązuje limit uczestników – 83 osoby. Liczba ta nawiązuje do rocznicy napaści armii czerwonej na Polskę. Na zgłoszenia czekamy do 15 września do godz. 17.30. Będzie można zapisać się też po tym terminie pod warunkiem niewyczerpania limitu miejsc. Udział w zawodach jest bezpłatny.

Strzelać będziemy z replik pistoletów Glock. Najlepsi zawodnicy otrzymają nagrody, wszyscy uczestnicy natomiast mogą liczyć na vouchery na strzelnice.