Zbiórka Bożonarodzeniowa – Polacy Kresowym Rodakom

POLACY – KRESOWYM RODAKOM, to coroczna, świąteczna zbiórka żywności, art. szkolnych i patriotycznych. Nasze muzeum przyłączyło się do akcji. Dziś zwracamy się apelem do ludzi dobrej woli o dar serca w postaci paczek.

Inicjatywa organizowana przez Stowarzyszenie Łagierników Żołnierzy AK w bieżącym roku zostanie przeprowadzona na terenie całej Polski i otrzymała numer zbiórki „2018/4224/OR” wydany i zaakceptowany przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Koordynatorem akcji w Ostrołęce jest Grzegorz Sul – tel. 517 622 304. Na naszym terenie dary można przekazywać po uzgodnieniu telefonicznym z koordynatorem.
Paczki należy dostarczać pod adresy w Ostrołęce:

• Wydział Promocji Miasta, Kultury i Sportu – pl. gen. Józefa Bema 7A;
  • Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska – ul. gen. Tadeusza Kościuszki 45;
  • Tymczasowe biuro Muzeum Żołnierzy Wyklętych – ul. dr. Józefa Psarskiego 17.